Привіт! Вас вітають "ROBOTYAGY" давайте знайомитись ближче

Лише подумайте – вечір п’ятниці, затори, ви приходите після важкого робочого дня і єдине, чого вам хочеться – це повечеряти та відпочити, а доводиться прибирати. Або ж уявіть прекрасний суботній ранок, коли варто б довше повалятися у ліжку, провести час з близькими чи просто прогулятися... Але ж у списку справ першим пунктом є все те ж прибирання.

Знайомо, так?

А тепер уявіть - якби про це не потрібно було більше турбуватись, а просто відпочивати у завжди чистому помешканні.

Ви на нашому сайті і це означає, що будь-які ваші завдання будуть вирішені. Для втілення таких бажаних моментів ми й працюємо, ретельно дбаючи про чистоту вашого житла. Лише один дзвінок – і працівники "ROBOTYAGY" завітають у будь-який зручний для вас час.

Процедура надання послуг з прибирання націлена на максимальне задоволення клієнта. У момент замовлення, з клієнта знімаються всі подальші турботи. Менеджер завчасно нагадає про дату і час прибуття бригади. Спостерігати за клінерами і ходом роботи немає потреби: на об'єкт приїде менеджер, який буде контролювати процес. Йому ж можна озвучити свої побажання. Під час завершення збирання менеджер проведе перевірку, і тільки після цього запропонує вам оцінити результат прибирання. За умови повного задоволення очікувань замовника, прибирання вважається виконаним. 

Зателефонуйте нам за номером +38(097) 200-33-22 щоб уже зараз наблизити себе до чистого помешкання і життя без прибирання.

 Наші переваги

Розстановка пріоритетів

Ми правильно розставляємо пріоритети. Якість прибирання важливіше швидкості виконання замовлення. 

Професіоналізм

Наша компанія сертифікована, а співробітники пройшли повноцінне навчання. Як наслідок, в роботу беруться об'єкти будь-якої складності. Також варто відзначити дотримання принципів професійної етики та конфіденційності.

Сучасне обладнання

Ми йдемо в ногу з часом: використовуємо новітнє обладнання і стежимо за появою більш сучасних технологій.

Фіксовані ціни

Наша сучасна система ціноутворення надасть вам точну вартість, яка не зміниться під час прибирання.

 

Наша Команда

Найважливіше для нашої компанії, - це люди, які об'єднані одним завданням. У складі бригад працюють тільки надійні і перевірені співробітники, про якість прибирання та особисті речі не варто навіть турбуватися. До речі, у нас постійні бригади. Персонал працює злагоджено, а це означає що ми завжди встигаємо у строки.