Прибирання приватних будинків


У сучасному світі все глибше вкорінюється принципово новий підхід до організації домашнього господарства. У числі пріоритетів залишається чистота житла, але, присвячуючи багато часу доведення будинку або квартири до ідеального стану, люди позбавляють себе інших життєвих радостей.

На спілкування з дітьми і друзями, дозвілля, спорт залишається зовсім небагато. Наприклад, генеральне прибирання будинку - тривалий і клопіткий процес, який може зайняти кілька днів.

ПОСЛУГИ З ПРИБИРАННЯ БУДИНКУ

Клінінгова компанія «ROBOTYAGY» подарує вам можливість зберегти їх для повноцінного життя. Не треба витрачати всі вихідні на важку і вимотуючу роботу- є фахівці, які зроблять її набагато швидше і професійніше.

Прибирання будинку за допомогою запрошених клінерів - це не лінь і не примха, це раціональне і сучасне рішення, що дає свободу, і в першу чергу жінкам-господиням.

У Львові, де сконцентрована найбільша кількість ділових людей з успішною кар'єрою, є і безліч пропозицій від спеціалізованих компаній. Клінінгова компанія «ROBOTYAGY» впевнено лідирує на ринку клінінгу у Львові.

МИ ПРОПОНУЄМО:

 • широкий асортимент клінінгових і додаткових послуг з прибирання будинків і квартир для фізичних осіб і юридичних - орендарів і орендодавців;
 • проводимо професійну обробку приміщень за допомогою спеціальної хімії та пароочисника;
 • доступні ціни і гнучкий підхід до вартості кожного замовлення, оплату за фактом виконаних робіт;
 • висока якість обслуговування за рахунок кваліфікації персоналу, його сучасного технічного оснащення;
 • повну екологічну безпеку застосовуваних засобів;
 • відповідальність за збереження матеріальних цінностей об'єкта;
 • оперативний клінінг в зручний замовнику час.

ПРИБИРАННЯ БУДИНКУ У ЛЬВОВІ

Надійна ділова репутація «ROBOTYAGY» добре відома не тільки в місті а і у його околицях. Наші фахівці обслуговують елітні котеджні і дачні селища, приводячи їх до ладу. Прибирання в будинку дозволить господарям відпочивати і займатися улюбленою справою.

Грамотна організація клінінгу та сучасне обладнання дозволяють нашим кваліфікованим клінерам перетворити такий трудомісткий процес, як прибирання заміських будинків, в оперативне і технічно досконале захід, виконане на відмінно.

Наші клієнти добре знають, що ми враховуємо всі особливості елітного дизайну і звичайної обстановки, підбираємо найбільш підходящі миючі засоби для всіх видів оздоблювальних матеріалів. Після процедури цінне дерево, камінь, мармур, метал не тільки будуть чистими, а й набудуть найкращого зовнішнього вигляду і блиску.

ПРИБИРАННЯ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ

 Клінінгова компанія «ROBOTYAGY» комплекс рішень у прибиранні прилеглої території будинку: 

                   чистка газонів  та вивіз дрібного сміття

                   прибирання листя та гілок

                   видалення всіх забруднень з тротуарів

                   чистка фасаду будівлі, чистка альтанок

                   чистка огорож та решіток

                   чистка скульптурних композицій

                  

Проведемо всі роботи для повернення естетичного та чистого вигляду території біля Вашої оселі та  даємо 100% гарантію якості прибирання та порядності клінерів

ЦІНИ НА ПРИБИРАННЯ БУДИНКУ

Прибирання будинків  може за бажанням замовника виконуватись нами щодня, воно коштує недорого і включає бюджетний або стандартний перелік послуг.

Спеціальний клінінг або процедура преміюу-класу обійдеться трохи дорожче: це розширене захід, який проводять в особливих випадках - перед родинним святом або після закінчення ремонту.

Клінінгова компанія «ROBOTYAGY» гарантує: вартість наших послуг доступна замовникам з будь-яким бюджетом, а якість в рівній мірі висока незалежно від цін.

Розрахунок вартості проводиться при виїзді менеджера на об'єкт, а остаточна сума визначається складністю і обсягом робіт.

Якщо вас цікавить прибирання будинку, ціни можна знайти в нашому прайс-листі і переконатися, що такі витрати вам під силу.

Чистота - поняття, оточене безліччю міфів. Вона бажана, але часто недосяжна. Вона доступна кожному, але є далеко не у всіх будинках. Чистота - річ необхідна. Щоб її отримати, здавалося б, не потрібні серйозні капіталовкладення. Адже кожен може взяти в руки віник з ганчіркою і вичистити всі поверхні в будинку до блиску. Так чому ж мільйони господинь в гонитві за свіжістю проводять чималу частину свого життя, а вона, невловима, раз у раз вислизає? Вся справа в її індивідуальності.

Чистота, з одного боку, нормативна, адже є відповідні документи, що визначають її оптимальні показники. З іншого, вона сприймається кожним по-своєму. Де чисто для однієї господині, інша знайде десятки приводів схопитися за ганчірку. Але чи варто витрачати час, сили, кошти на проведення цих робіт, коли є більш важливі життєві завдання?

ХОЧЕШ ЗРОБИТИ ДОБРЕ - ЗРОБИ ПРОФЕСІЙНО

Наведення і підтримання чистоти в будинку не та справа, де самостійно - значить ідеально. Практика показує, що результати побутових прибиральних робіт не йдуть ні в які порівняння з професійною реалізацією даних проектів. Дуже часто господаркам не вистачає навичок і технічного забезпечення для оптимізації процесу наведення чистоти. Звичайно, можна влаштувати у будинку невеликий склад інвентарю та засобів для чищення. Але це незручно, затратно і неефективно.

Раціональним рішенням стане залучення до вирішення завдань з прибирання свого будинку - фахівців. Вони інакше дивляться на філософію чистоти. Професійні клінінгові роботи ефективні не тільки завдяки миючим засобам і технологіям. Результат багато в чому визначається підходом до вирішення завдань.

ЧИСТОТА МОЖЕ БУТИ ІДЕАЛЬНОЮ!!!

Який результат можна отримати, співпрацюючи з фахівцями? Все залежить від поставлених завдань, вимог і побажань замовника. Найчастіше кінцевою метою є ідеальна чистота. Поспішаємо зазначити, що це поняття не передбачає знезараження приміщень з усуненням 99,9% бактерій. В такому випадку чистота виходить нездорової, небезпечною для людського організму. Неприродна середовище - не найкращий тренер для імунітету.

Ідеальна чистота повинна бути природною, здоровою. Вона передбачає видалення шкідливих мікроорганізмів, пилу, забруднень, але без порушення нормальної мікрофлори, без зміни мікроклімату на об'єкті. Саме на такий результат працює клінінгова компанія «ROBOTYAGY»

ЯК ЗАМОВИТИ  ПРИБИРАННЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

 1. Клінінгова компанія «ROBOTYAGY» приймає заявки на сайті. Для цього потрібно заповнити форму зворотного зв'язку або зателефонувати нам по телефону: +38 (097) 200-33-22.
 2. У призначений час до Вас приїзджає наш фахівець і оцінює обсяг робіт (складність і ступінь забруднення поверхні) та вартість. Так само з ним обговорюються терміни і час на виконання робіт.
 3. У зручний для Вас час команда клінерів виконає всі необхідні роботи. 
 4. Ви маєте можливість спостерігати за процесом чищення і відразу бачити якість і результат виконаних робіт, а потім ви перевіряєте проведені роботи та оплачуєте їх.
 5. Насолоджуйтесь результатом, Ви того варті.

      Для цього ми маємо все необхідне:

 • професійний персонал (фахівці компанії регулярно підвищують кваліфікацію, освоюють нові технології клінінгу);
 • передове обладнання та інвентар;
 • ефективні еко-миючі засоби;

      Зв'яжіться з нашими фахівцями для отримання докладної консультації по асортименту послуг, особливостям співпраці і специфіці ціноутворення.