Хімчистка


ПРОВОДИМО УСІ ВИДИ ХІМЧИСТКИ

Компанія «ROBOTYAGY» пропонує професійні послуги хімчистки диванів, матраців та інших м'яких меблів з виїздом до замовника додому або в офіс. Ми працюємо по всьому Львову і Львівській області.

Наші ціни  залежать від ступеня забруднення. Виїзд майстра по Львову безкоштовний. Ви платите тільки за нашу роботу!

ВИДИ РОБІТВАРТІСТЬ
Хімчистка кутового дивану 500 грн.
Хімчистка стандартного дивану  400 грн.
Хімчистка крісла або стільця 100 грн.
Хімчистка матрацу 300 грн.
Хімчистка килиму 55 грн. м2
Хімчистка ковроліну 45 грн. м2

 ОБЛАДНАННЯ І МИЮЧІ ЗАСОБИ

В арсеналі нашої команди виключно професійні засоби для чищення та обладнання, які дозволяють без шкоди для оббивки видаляти навіть складні стійкі плями і застарілі забруднення. Для виведення плям ми вибираємо миючі засоби провідних світових виробників - ефективні і абсолютно безпечні для людини, домашніх тварин і екології. Всі використовувані чистячі засоби сертифіковані!

                                                                                                                                                                                                          

В штаті компанії тільки досвідчені фахівці, які оснащені обладнанням та автотранспортом. Ви можете розраховувати на якісну роботу з гарантією. Бригада оперативно приїде до Вас додому або в офіс і поверне початковий вигляд улюленому дивану чи дорогому килиму.

ЯК ЗАМОВИТИ ХІМЧИСТКУ:

  1. Клінінгова компанія «ROBOTYAGY» приймає заявки на сайті. Для цього потрібно заповнити форму зворотного зв'язку або зателефонувати нам по телефону: +38 (097) 200-33-22.
  2. У призначений час до Вас приїзджає наш фахівець і оцінює обсяг робіт (складність і ступінь забруднення поверхні) та вартість. Так само з ним обговорюються терміни і час на виконання робіт.
  3. У зручний для Вас час приїжджає команда клінерів і виконує всі роботи з хімчистки.
  4. Ви маєте можливість спостерігати за процесом чищення і відразу бачити якість і результат виконаних робіт, а потім ви перевіряєте проведені роботи та оплачуєте їх.
  5. Насолоджуйтесь результатом, Ви того варті.

 Зв'яжіться з нашими фахівцями для отримання докладної консультації по асортименту послуг, особливостям співпраці і специфіці ціноутворення.